Колекції килимових покриттів VC

Mercury

Що нам відомо про таку планету як Меркурій? Насамперед вона розташована найближче до сонця. Крім того це назва однієї з колекцій килимового покриття компанії «Victory Carpets». Вона з’явилась тоді, коли наші дизайнери поставили собі мету зробити килим яскравим та барвистим немов сонце. І як результат, вони впорались з цією метою.

Детальніше
Venus

Розповімо вам про ще одну колекцію килимового покриття «Венера». Всім нам відомо, що це планета жіночого роду. Тому при її створенні, головним завданням для наших дизайнерів було максимально передати стиль та оригінальність цієї планети-колекції. А все тому, що ми хочемо нести щось нове у цей світ.

Детальніше
Jupiter

Як відомо, Юпітер — найбільша планета в нашій сонячній системі. Так само це і найяскравіша планета. Тому, коли наші дизайнери створювали саме цю колекцію килимового покриття, вони максимально хотіли передати енергію та насиченість цієї планети. В результаті їм це вдалося, за допомогою ворсу.

Детальніше
Saturn

Що вам відомо про Сатурн? Насамперед, те що ця планета оточена кільцями. Це створює різноманітні відтінки її кольору. Тому, коли перед вами колекція килимового покриття «Сатурн» ви маєте можливість спостерігати чарівну комбінацію двох кольорів.

Детальніше
Uranus

Уран — наша найрізноманітніша колекція килимового покриття. Її різноманітність в можливостях, які ми можемо втілити в виробництво. В цій колекції у нас є можливість комбінувати стрижений з петлевим ворсом одночасно. Це завжди підкреслює загадковість та особливість цієї колекції.

Детальніше
Earth

Земля — це наша сама унікальна колекція килимового покриття. Вона відрізняється від інших своїм особливим типом ворсу, який називається «шеггі». Особливий він тим, що висота такого килимового покриття сягає від 20мм до 120мм.

Детальніше
Mars

Як відомо, Марс — дуже унікальна планета нашої сонячної системи. Її особливість в відтінку та однотонному кольорі. Тому саме ця колекція відрізняється від інших тим, що під час роботи, ми виробляємо пряжу не використовуючи ніяких барвників.

Детальніше
Neptune

Дозвольте розповісти вам про ще одну з колекцій компанії «Victory Carpets». Вона називається «Нептун». Перш за все через незабарвлену вовну, яка надає килимовому покриттю магічний вигляд. Ви неначе стоїте біля океану, насолоджуючись західом сонця. А стрижений і петлевий ворс, немов хвилі в цьому океані.

Детальніше
Pluto

До вашої уваги ще одна одна колекція килимового покриття «Плутон». Вона також є дуже унікальною та особливою. Перш за все, через те, що ми комбінуємо петлевий та стрижений ворс.

Детальніше

Сподобалося? Поділись цією сторінкою в улюбленій соціальній мережі!