Про нас

«Victory Carpets» — українська фабрика килимів ручної набивки та виробництва пряжі. Основна сировина — вовна. Але працюємо також з шовком на віскозою. Коли ми тільки започатковували наше виробництво, то поставили собі мету створити щось нове та незвичайне. Відтоді ми не зупиняємось на досягнутому, а навпаки вдосконалюємо все що робим. Наша особливість в тому, що для наших килимів ми використовуємо пряжу особистого виробництва. Це дає впевненість у результаті та якості нашої праці.

Ми комбінуємо роботу машин з людськими ресурсами та ідеями. На сьогоднішній день, наші дизайнери створили 17 унікальних колекцій килимів стандартної програми. Наша відмінність від інших у тому, що ми працюємо над проектами індивідуального дизайну. Більшість цих проектів створено особисто нами. Ми робимо килими будь-якого розміру (наші можливості дозволяють нам виробляти килими шириною до 12,4 м й довжиною до 34 м). Будь який килим може бути вироблений в любому стилі. Форма також може бути найрізноманітнішою. Для того, щоб якість нашого виробництва була на найвищому рівні, ми використовуємо німецьке обладнання.

Пряжа яку ми виробляємо, складається на 100% з вовни. Палітра налічує 105 кольорів з найрізноманітнішими відтінками які можливі в індустрії. Також, завдяки нашій власній лабораторії з фабування пряжі, споживачі мають можливість замовити будь-який колір.

Килими ручної набивки (handtuft) — це наш основний тип виробництва, але крім цього ми можемо запропонувати й інші. Такі як килими ручної в'язки (hand-knotted) й плетіння (hand-woven). Це говорить про те, що ми знаємо як залишатися багатосторонніми. Тобто наше виробництво дуже різноманітне й багатогранне. Переконайтеся в цьому самі заглянувши в наш шоу-рум. Наша компанія знає як відчути бажання кожного клієнта і бути з ним на одній хвилі.

Ми пишаємось тим, що здатні пропонувати нашим замовникам європейський продукт найвищої якості. Вибір залишається за вами, будемо раді вас вітати!

Килими ручної набивки «Victory Carpets»

Сподобалося? Поділись цією сторінкою в улюбленій соціальній мережі!